Loading...

Web Design
Ponad 10 lat doświadczeń
w tworzeniu serwisów WWW

Nie sposób wyobrazić sobie współczesnej komunikacji marketingowej bez internetu i mediów społecznościowych. Wszystkie realizowane przez mnie większe projekty biznesowe wymagały wsparcia w postaci nowoczesnych serwisów internetowych. Tą sferą zająłem się już w 2006 r. O ile na początku były to statyczne strony html, o tyle od 2012 r. bazują na najlepszej osiągalnej aktualnie na świecie technologii WordPress i są responsywne. W tej sekcji prezentuję przykłady zrealizowanych przeze mnie różnych projektów internetowych.

Serwisy w tej grupie zostały stworzone w celu prezentacji firm i organizacji, a także różnych przedsięwzięć biznesowych i kulturalnych (np. festiwale), przez nie organizowanych.

Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich

Ebiznes to grupa serwisów WWW, których celem jest promocja i sprzedaż produktów w internecie, czyli tzw. ecommerce. Są to zarówno fizyczne produkty, jak i wirtualne.

Zakazane historie

Serwisy w tej grupie stworzyłem z myślą o portalach informacyjnych o różnej tematyce. Kluczowa jest w nich właściwa strukturalizacja i ekspozycja bieżących treści.

Portal medialny www.orthodox.fm

Portfolio to serwisy, których celem jest prezentacja efektów pracy twórczej konkretnego autora: fotografa, plastyka, filmowca, muzyka itd. SWC studio pełni taką właśnie rolę.

Poznaj inne prace