Loading...

DTP
Ponad 10 lat pracy przy projektach
Desk Top Publishing

Moja kompetencje na niwie Desk Top Publishing są owocem kilkunastu lat pracy zawodowej w wydawnictwach prasowych w latach 1993-2004. Zdobyłem tam praktyczną wiedzę z zakresu profesjonalnego opracowania graficznego i przygotowania do druku różnego rodzaju wydawnictw, zarówno o charakterze redakcyjnym (tzw. edytorialu), jak i komercyjnym (reklam, plakatów, folderów itp.). Prowadząc własną firmę przekułem tę wiedzę w praktyczne umiejętności, których owocem są prezentowane tutaj prace DTP.

Oto próbki moich opracowań publikacji albumowych. Opracowanie dobrego albumu wymaga dużej dozy pokory w stosunku do materii fotograficznej, aby całość ładnie zagrała.

A oto przykłady opracowanych przez mnie folderów, zarówno informacyjnych jak i reklamowych. Folder to bardzo wdzięczna forma, łącząca estetykę i sporą ilość informacji.

Opracowałem graficznie sporo projektów plakatów. Jest to trudna forma przekazu wizualnego, gdyż wymaga ultra syntetycznego spojrzenia i wysokich walorów estetycznych.

Outdoor to dosyć szerokie pojęcie. Można tutaj znaleźć opracowane przez mnie projekty wystaw, rollupów, banerów, plansz, targowych systemów ekspozycyjnych itp.

W tej sekcji można znaleźć przykłady moich realizacji, które nie mieściły się gdzie indziej. I tak są tutaj projekty: gazet, reklam prasowych, ulotek, kart klienta, zaproszeń itp.

Poznaj inne prace