Loading...

Film
Ponad 250 zrealizowanych
projektów filmowych

Moja pasja filmowa sięga już 28 lat. W 1991 roku powstały bowiem moje pierwsze znaczące obrazy – filmy BOJARY oraz GRABARKA. O ile były to produkcje dobre artystycznie, ale amatorskie, to od 2006 r. produkcją filmową zajmuję się na niwie zawodowej. Filmy z tego okresu można zobaczyć w tym portfolio. Od tego czasu zrealizowałem grubo ponad 200 projektów filmowych, w których uczestniczyłem w kluczowych rolach – reżysera, scenarzysty, operatora, czy też montażysty. Wybrane z nich można obejrzeć w tej sekcji.

Filmy w tej sekcji mają charakter komercyjny i zostały przez mnie wyprodukowane w celu promocji firm, produktów z różnych branż, a także obiektów i wydarzeń.

Oto wyprodukowane przeze mnie reklamy filmowe – krótkie i syntetyczne filmy promocyjne (do ok. 1 minuty), stworzone na potrzeby płatnych emisji telewizyjnych i internetu.

Oto wyprodukowane przeze mnie filmy przewodnickie, opowiadające o walorach zabytkowych świątyń prawosławnych w Polsce. Są to formy około 10 minutowe, gdzie w drugiej części JE Abel – Prawosławny Arcybiskup Lubelski i Chełmski snuje wciągająca opowieść o Prawosławiu.

Filmy w sekcji EDYTORIAL wyprodukowałem jako materiały dziennikarskie na potrzeby portali tematycznych, a także w celu dokumentacji różnych festiwali i koncertów.

Oto moje filmy z 10 lat z licznych podróży, a także wypraw żeglarskich, dokumentujące niezapomniane chwile, utrwalające pozytywne emocje, których doświadczaliśmy.

Poznaj inne prace